ULAŞIMDA GÜVEN VERİR..

ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

Öğrenci taşımacılığı hizmetimizde öğrencilerimizin güvenliği, zamanı ve konforu konusunda daha titiz ve ayrıntıcı olarak çalışmaya devam ediyoruz. Özellikle yeni neslin daha iyi bir öğrenim hayatı yaşayabilmesi adına, araştırmacı ve yenilikçi operasyon şeflerimiz tarafından hazırlanan organizasyon şemalarımızla hizmette en yüksek kaliteyi hedeflemekteyiz.

Öğrenci servislerimizde günlük yoklama tutulmaktadır. Gelmeyen ve devamsızlık yapan öğrencilerimizin günlük çetelesi tutulmakta ve velilerimize anında bilgi akışı sağlanmaktadır. Araçlarımızda araç takip sistemi bulunmakta ve velilerimiz giriş bilgileri sayesinde araçların nerede olduğunu öğrencisinin okula zamanında gidip gitmediğini anında öğrenebilmektedir.

Öğrencilerimizle daha iyi iletişim kurmak adına operasyon ekibimiz birçok eğitime zorunlu olarak katılmakta ve sınava tabii tutulmaktadır. Sertifikalarını almak zorunda olup sınavlardan kalan personel tekrar eğitime gönderilmektedir. Şoförlerimizin kılık ve kıyafetleri, öğrenci ve personel taşımacılığı usul ve esaslarına uygun şekildedir.

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın. Bilgi & Rezervazyon için hemen sizleri arayalım

VEYA

(0216) 621 24 80 HEMEN BİZİ ARAYIN !

Mavisu Turizm İnşaat Emlak Oto Ltd. Şti.

Firmamız İstanbul Sancaktepe’de bulunmakta. Uzun senelerdir İstanbul Sancaktepe’de Öğrenci taşımacılığı alanında hizmet vermekten dolayı mutluluk duyuyoruz.