ULAŞIMDA GÜVEN VERİR..

PERSONEL TAŞIMACILIĞI

2004 Yılından beri ulaşım hizmetlerinde öğrenci, personel, tur ve organizasyondaki görünen eksiklikler doğrultusunda kendimize çizdiğimiz bu yolda ÖZ Mavisu Turizm olarak kendisini sürekli yenileyen, gündemden haberdar, eğitimli, eleştiriye açık, deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek adına adımlar atmaya devam ediyoruz.

Personel taşımacılığı hizmetimizde ‘ULAŞIMDA GÜVEN VERİR’ sloganımızla en yüksek kaliteyi en uygun fiyatlarla size sunmaktayız. Gerek sizden gelen talep ve öneriler gerekse güzergah için saha ekiplerimiz tarafından yaptığımız çalışmalar neticesinde en kısa, en konforlu, en rahat ve trafik sorununu en aza indirgemek adına yaptığımız çalışmalar neticesinde tek amacımız size en iyi hizmeti sunmak olmuştur.

Ekip üyelerimizle planladığımız hizmetin hangi doğrultuda ilerlediğini görmek adına yaptığımız aylık anketler sayesinde müşteri memnuniyet, eleştiri, talep ve görüşlerini alarak sizlere en iyi hizmeti sunmanın mutluluğu ve gururunu yaşamaktayız.

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın. Bilgi & Rezervazyon için hemen sizleri arayalım

VEYA

(0216) 621 24 80 HEMEN BİZİ ARAYIN !

Mavisu Turizm İnşaat Emlak Oto Ltd. Şti.

Firmamız İstanbul Sancaktepe’de bulunmakta. Uzun senelerdir İstanbul Sancaktepe’de Personel taşımacılığı alanında hizmet vermekten dolayı mutluluk duyuyoruz.